Nabídka práce Technici údržby strojů a technologií - Jirkov na Chomutovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI ÚDRŽBY STROJŮ A TECHNOLOGIÍ v lokalitě Jirkov na Chomutovsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Thermoflex Europe a.s. (04806441). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technici údržby strojů a technologií
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Elektrotechnici a technici energetici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: hr@thermoflex.eu, zašlete strukturovaný životopis.

Upřesňující informace:
náplň práce:
- aktivně se podílet na systému výroby a jeho optimalizace,
- udržovat a opravovat výrobní/nevýrobní stroje a technologie (montáž, demontáž, mazání),
- provádět pravidelné prohlídky strojů a zařízení,
- pravomoc kdykoli zastavit výrobní proces v případě rizika poškození nástroje nebo vzniku výrobní vady.

požadujeme:
- střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou technického směru (elektro),
- manuální zručnost,
- zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky.

Zaměstnanecké výhody:
- podpora osobního rozvoje a možnost kariérního růstu,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na penzijní připojištění/cafeterie,
- dodatková dovolená,
- sick days,
- firemní akce,
- dotovaná káva z automatu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044572
Zaměstnavatel:
Thermoflex Europe a.s. (04806441)
Kde budete pracovat:
Thermoflex Europe a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 474 614 929
E-mail: veronika.hradska@thermoflex.eu