Nabídka práce Pracovník úklidu - uklízeč/ka - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK ÚKLIDU - UKLÍZEČ/KA v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. (28658001). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je přinejmenším 120 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Pracovník úklidu - uklízeč/ka
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
120 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED. Pracovní doba 06:00 - 09:00hod.

Náplň práce:
ranní úklid v administrativních prostor

Požadavky:
pečlivost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: olomouc@jaspa.cz;
- telefonicky (8,00 - 12,00 hod.) na čísle 721 974 449 - paní Hana Štěpáníková
Poznámka:
Na adresu pracoviště nechodit, kontaktní osoba má síldo na jiné adrese zaměstnavatele.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67044632
Zaměstnavatel:
JASPA Servis s.r.o. (28658001)
Kde budete pracovat:
JASPA Servis s.r.o. - pracoviště Přerov, Wurmova
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 974 449
E-mail: olomouc@jaspa.cz