Nabídka práce Zdravotní laboranti - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ZDRAVOTNÍ LABORANTI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Státní zdravotní ústav (75010330). Výše nabídnuté mzdy je 41 780 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zdravotní laboranti
Odvětví:
Zdravotnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
24 100 až 41 780 Kč
1. kontakt e-mailem: Zákoucká Hana MUDr., tel.: 267 082 782, e-mail: hana.zakoucka@szu.cz

Hlavní náplň: provádění metodik pro přímý a nepřímý průkaz infekčních agens v lidském biologickém materiálu
Požadujeme: SZŠ - obor zdravotní laborant (zdravotní asistent), VOŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na laboratorní činnost s odbornou způsobilostí pro zdravotnické povolání, atestace ze specializačního studia IPVZ, NCO NZO je výhodou, znalost ČJ slovem i písmem, uživatelská práce na PC, odpovědnost a pečlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67044933
Zaměstnavatel:
Státní zdravotní ústav (75010330)
Kde budete pracovat:
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: hana.zakoucka@szu.cz

Další nabídka práce podle lokality