Nabídka práce Traktorista - hospodář - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRAKTORISTA - HOSPODÁŘ v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel ZERLINA s.r.o. (27637883). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Traktorista - hospodář
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: nadšení pro zemědělskou prvovýrobu a zpracování, zkušenosti s údržbou a opravami zemědělských strojů pro sklizeň píce (sekačka, obracák, skulovač, lis, čelní nakladač, vlek, mulčovač), ŘP sk. T, svářecí průkaz výhodou, chovatelské zkušenosti výhodou, smysl pro pořádek, iniciativa a chuť do práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v prostředí rodinné farmy zaměřené na chov malých přežvýkavců a zpracování vlastní produkce: Péče o 50 ha (louky, pole) - Údržba zemědělské techiky. Polní práce s traktorem, Údržba nemovitostí farmy, pastevních areálů, hrazení pro zvířata, podpůrné práce se zvířaty.
NABÍZÍME: Pružná pracovní doba, malý přátelský kolektiv, různorodost prací, relativní nezávislost, smysluplná činnost, pěkné prostředí.
První kontakt uchazeče se zaměstnavatelem: telefonicky: 728 432 827 (8-15h), e-mailem: zerlina@email.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044956
Zaměstnavatel:
ZERLINA s.r.o. (27637883)
Kde budete pracovat:
ZERLINA s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 432 827; 571 610 115
E-mail: zerlina@email.cz