Nabídka práce dělník ve výrobě slídových izolantů a ostatní výrobě - Tábor

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK VE VÝROBĚ SLÍDOVÝCH IZOLANTŮ A OSTATNÍ VÝROBĚ v lokalitě Tábor přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel COGEBI a. s. (00659487). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
dělník ve výrobě slídových izolantů a ostatní výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu ostatních výrobků z nerostů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
22 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody benefitní karta-kultura,sport,zdraví 900 Kč/čtvrtletí
Podnikové stravování dotované stravování,firemní kantýna
Jiné výhody 3 dny povánoční volno,příplatky,pololetní, měsíční odměny,penizjní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace:
Co bude vaším úkolem?
-při příchodu do práce si převezmete směnu od kolegy/ně
-budete obsluhovat výrobní a strojní zařízení, kontrolovat správný průběh výrobního procesu
-pohlídáte plnění výrobního plánu a budete dodržovat technologické postupy
-vést evidenci o výrobě
-realizovat výrobní zakázky
-budete úzce spolupracovat s mistrem, kontrolou kvality, technologií a dalšími odděleními
-a později můžete i mnohem víc v rámci svého profesního růstu (nebojte se, zaškolíme vás )
Jaké jsou směny?
-12 hodinové (denní a noční)
-nebo 7,5 hodiny v rámci třísměnného provozu
Zaměstnanecké výhody:
-3 dny placeného povánočního volna na odpočinek a regeneraci,
-během letních měsíců 14denní celozávodní dovolená,
-nadstandardní příplatky do mzdy dle pracoviště,
-měsíční a pololetní odměny navíc,
-po zkušební době přispějeme 600 Kč měsíčně na penzijní pojištění,
-Můj Up - benefitní karta pro zdraví/sport/kulturu/dovolenou ve výši 900 Kč za každé čtvrtletí,
-občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním (výběr až z 5ti jídel jen za 30 Kč včetně polévky) + firemní kantýna,
-před naší firmou se vždycky najde místo na zaparkování nebo se k nám pohodlně dostanete i MHD,
-závodní lékařská péče na pracovišti,
-vánoční/zdravotní balíčky a další...
Kontakt: e-mailem, telefonicky (8:00 - 18:00 hod.).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67045090
Zaměstnavatel:
COGEBI a. s. (00659487)
Kde budete pracovat:
COGEBI a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 493 212; 778 782 130
E-mail: fichtova@cobegi.com; jobs@cogebi.com