Nabídka práce Stavbyvedoucí - Brtnice na Jihlavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Brtnice na Jihlavsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel START Zelený s.r.o. (08731314). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie odměna za docházku, za úspěšnou realizaci zakázky, přísp. na penzij. pojištění
Jiné výhody notebook, telefon, firemní automobil
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- organizace a řízení stavby dle technické dokumentace
- koordinace subdodavatelských firem a vlastních pracovníků
- kontrola odvedené práce
- vedení stavebního deníku

Požadavky:
- orientace v chodu stavebního provozu
- ochotu rozšiřovat si znalost v oboru
- časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost
Praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:
- zaškolení zkušeným kolegou, zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou práci na HPP,

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC uživatelskou znalost
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B ochotu cestovat

Reference:
67045139
Zaměstnavatel:
START Zelený s.r.o. (08731314)
Kde budete pracovat:
START Zelený s.r.o. - pracoviště: Brtnice
Kontaktní údaje:
Tel.: 777
E-mail: stanislav.schutz@zeleny.cz

Další nabídka práce podle lokality