Nabídka práce Disponent mezinárodní dopravy/administrativní pracovník - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPONENT MEZINÁRODNÍ DOPRAVY/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Bilan TRANSPORT s.r.o. (06533230). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Disponent mezinárodní dopravy/administrativní pracovník
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
24 000 až 35 000 Kč
Dopravně - spediční společnost Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov, orientovaná na expresní přepravy a kusové zásilky v rámci EU a Skandinávie hledá disponenta s chutí pracovat. Životopis prosím zaslat na email: info.bilantransport@gmail.com
Náplň práce:
- vytěžování plachtových dodávek do 3,5t
- komunikace s řidiči, dopravci a zákazníky
- telefonní a emailová komunikace s klienty, udržení spolupráce
- znalost CMR úmluvy, administrativa
- řešení problémů při přepravě zboží, nakládka a vykládka dle požadavků zákazníka
- práce s RAAL TRANS a mezinárodní databankou TIMOCOM
Požadujeme :
- praxe v oboru
- odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- spolehlivost, loajálnost vůči firmě
- přesnost, důslednost
- schopnost pracovat v kolektivu, ale i samostatně
- pokročilá znalost AJ nebo NJ vítána
Nabízíme: práci v kolektivu rodinné firmy, seriózní jednání, pohodu při výkonu práce, možnost práce z domu, tel. s neomezeným voláním, dobré platové ohodnocení, stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) vítána
Němčina (neurčeno) vítána

Reference:
67045215
Zaměstnavatel:
Bilan TRANSPORT s.r.o. (06533230)
Kde budete pracovat:
Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov Životice
Kontaktní údaje:
Tel.: 608004412
E-mail: info.bilantransport@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality