Nabídka práce Montážní dělník/ce - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Poličské strojírny a.s. (46504851). Výše nabídnuté mzdy za (37.75 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montážní dělník/ce
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
28 000 až 32 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Montážní práce na bateriových pohonných systémech a pneu ovládacích systémech.
POŽADAVKY: Základní praxi ve strojírenství nebo obdobném oboru.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, 2 dny sick days, závodní stravování (vlastní kuchyň), příspěvek na
penzijní připojištění, výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky, příspěvek na dojíždění, pracovní poměr s výhledem na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 6 - 14 hod), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67045407
Zaměstnavatel:
Poličské strojírny a.s. (46504851)
Kde budete pracovat:
Poličské strojírny a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 461 751 487
E-mail: hana.mackova@pos.cz

Další nabídka práce podle lokality