Nabídka práce Asistent/Asistentka - Mošnov na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/ASISTENTKA v lokalitě Mošnov na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Watt plus s.r.o. (60744359). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/Asistentka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:12.4.2024

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/Asistentky. Jsme firma s 20 letou tradicí, která se specializuje na inovativní energetická řešení, jako jsou fotovoltaické elektrárny, pískové úložiště, tepelně izolační nátěry a tepelná čerpadla.

Náplň práce:
administrativní podpora týmu
archivace dokumentů
zápisy z porad
evidence a zpracování pošty
řešení samostatných úkolů
drobný nákup kancelářských potřeb
vyřizování na úřadech
zajišťování BOZP a PO ve spolupráci s externí firmou
zajišťování revizí
vypracování předávacích protokolů ve spolupráci s technikem

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání
znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
zkušenosti v administrativní činnosti výhodou
řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)

Nabízíme:
přátelské pracovní prostředí
služební notebook
5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)