Nabídka práce referent/ka zahraničního obchodu - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. (25391941). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
referent/ka zahraničního obchodu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované
Dovolená navíc 25 dní celkem
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: osobně od 9-14 hod, telefonicky od 7-15 hodin

Požadujeme:
organizační schopnosti, technická představivost, komunikativnost,
svědomitost, spolehlivost, samostatnost, praxe na obdobné pozici výhodou. Pracovní poměr na půl roku, následně na neurčito. Pracovní doba od 6-14 hodin.
Náplň práce:
zajištění aktivního prodeje výrobků i na export,
obchodní komunikace se stávajícím okruhem zákazníků,
zpracování a sledování obchodních případů,
tvorba a podpora marketingu společnosti.
Výhody
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity.
Finanční příspěvek na životní pojištění, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC aktivně MS Windows, Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo
Němčina (aktivní)

Reference:
67045553
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. (25391941)
Kde budete pracovat:
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 776436183
E-mail: chovancova@dols.cz

Další nabídka práce podle lokality