Nabídka práce VŠEOBECNÁ SESTRA (M/Ž) v domově pro seniory - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA (M/Ž) V DOMOVĚ PRO SENIORY v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace (44555661). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA (M/Ž) v domově pro seniory
Odvětví:
Zdravotnictví
Odborní pracovníci v oblasti tradiční a alternativní medicíny
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
40 000 až 55 000 Kč
Pracovní náplň: plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu; příprava a podávání léků, provádění odborných úkonů - převazy, odběry; vedení dokumentace veškerých provedených zdravotních a ošetřovatelských procedur a záznamů o stavu klientů.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického pracovníka dle zákona č. 96/2004, základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, schopnost samostatně jednat a zároveň spolupracovat v týmu, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a pozitivní přístup k seniorům. Výhodou znalost IS CYGNUS.
Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci (hlavní pracovní poměr), skvělý kolektiv, stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, 5 týdnů dovolené, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost pravidelného vzdělávání a profesního rozvoje. Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (10. platová třída, platový stupeň dle doby započitatelné praxe, nadstandardní osobní příplatek).
Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného profesního životopisu personalistovi organizace e-mailem na: personalni@domovbukov.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67045786
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace (44555661)
Kde budete pracovat:
Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
E-mail: Personalni@domovbukov.cz