Nabídka práce Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - Spořice na Chomutovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V OBLASTI PRODEJE JINDE NEUVEDENÍ v lokalitě Spořice na Chomutovsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel TTT-NERES s.r.o. (24714321). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
21 000 Kč
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774 301 559 v době PO a ST od 9:00 do 11:00 hod.

V případě zájmu nás kontaktujte
- telefonicky na tel. 774 301 559 vždy v PO a ST od 9:00 do 11:00 hod, domluvte si pohovor
- emailem ttt.neres@seznam.cz , zašlete životopis.

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- výpis z rejstříku trestů

Náplň práce:
- kompletace zboží na palety
- balení, etiketování, práce se skenerem
- zodpovědnost za přípravu a balení

Pracovní doba:
- 6:00 - 14:00 hod
- 12:00 - 22:00 hod
- 14:00 - 22:00 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67045865
Zaměstnavatel:
TTT-NERES s.r.o. (24714321)
Kde budete pracovat:
TTT-NERES s.r.o. - Spořice
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 301 559
E-mail: ttt.neres@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality