Nabídka práce Obsluha počítačky pečiva – 6 hodinový úvazek - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA POČÍTAČKY PEČIVA – 6 HODINOVÝ ÚVAZEK v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 19 100 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Obsluha počítačky pečiva – 6 hodinový úvazek
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
18 500 až 19 100 Kč
Potravinářská firma hledá do stávajícího týmu na středisko BĚŽNÉHO PEČIVA uchazeče, který má chuť pracovat a nehledá výmluvy.

Náplň práce:
-volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - obsluha počítačky rohlíků
-provozní doba pondělí - neděle
-převážně noční směny, počátek směny mezi 18:00 - 20:30 hod
-vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s výrobou pečiva výhodou
-od června možnost plného úvazku

Požadujeme:
-výborné počty
-pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost
-chuť pracovat, učit se novým věcem
-výborný zdravotní stav

Nabízíme:
-práci ve stabilní společnosti
-dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
-možnost kratšího úvazku
-5. týden dovolené po zkušební době
-příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
-příplatek 20 % za práci o víkendu
-příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na stravování

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, SEMAG spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67045915
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 599 507 645, 734 353 429
E-mail: prace@semag.cz

Další nabídka práce podle lokality