Nabídka práce Mistr/ová - vedoucí směny - OZP - Bystřice pod Hostýnem na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR/OVÁ - VEDOUCÍ SMĚNY - OZP v lokalitě Bystřice pod Hostýnem na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel HelpSoul družstvo invalidů (28301587). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 21 750 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Mistr/ová - vedoucí směny - OZP
Odvětví:
Výroba a provoz
Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
17 250 až 21 750 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody sleva na firemní výrobky
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců, dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému
- Požadujeme: znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek 6 hodin denně, sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kourilova@helpsoul.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Ano, HelpSoul družstvo invalidů uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67046065
Zaměstnavatel:
HelpSoul družstvo invalidů (28301587)
HelpSoul družstvo invalidů, provozovna Bystřice pod Hostýnem
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 387 462
E-mail: kourilova@helpsoul.cz

Další nabídka práce podle lokality