Nabídka práce Vedoucí sociálního úseku - Pacov na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ SOCIÁLNÍHO ÚSEKU v lokalitě Pacov na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Dům sociálních služeb Pacov, p.o. (63893703). Výše nabídnuté mzdy je 53 210 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí sociálního úseku
Odvětví:
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
40 530 až 53 210 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované závodní stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie příplatek za vedení 6 100 Kč, osobní ohodnocení až 7 000 Kč, roční odměny
Jiné výhody příspěvek na spoření na stáří, podpora vzdělávání
Náplň práce: Organizace, řízení a koordinace sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem. Plánování a organizování vzdělávání pro zaměstnance. Podílení se na sociálním šetření u žadatelů o službu, zjišťování jejich potřeb. Zajišťování kvalitní péče a podpory klientů. Metodické vedení individuálního plánování. Koordinace komunikace s rodinami klientů a dalšími externími partnery. Zpracování statistik, rozborů a ročních zpráv o činnosti. Úzká spolupráce s vedoucími ostatních úseků.
Požadavky: VŠ nebo VOŠ dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a standardů kvality. Praxe z prostředí pobytového typu služeb. Praxe na vedoucí pozici min. 3 roky. Znalost programu Cygnus 2 (výhodou)
Zařazení do 10. platové třídy dle NV č.531/2021 Sb., dle praxe

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67046088
Zaměstnavatel:
Dům sociálních služeb Pacov, p.o. (63893703)
Kde budete pracovat:
Dům sociálních služeb Pacov, p.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724335557
E-mail: reditel@dssp.cz