Nabídka práce Personalista/personalistka - Horní Dubenky na Jihlavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PERSONALISTA/PERSONALISTKA v lokalitě Horní Dubenky na Jihlavsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Janštejn Glass Group s.r.o. (28449703). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Personalista/personalistka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Personální referenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
25 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Jiné výhody příspěvek na stravování, připoj. zdrav. nebo penzijní
Místo výkonu práce: Sídliště Janštejn č.ev.39, 588 52 Horní Dubenky, okr.Jihlava

Náplň práce:
- personální agenda svěřených zaměstnanců
- administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců
- zpracování podkladů pro měsíční výpočet mzdy
- práce s daty, dodržování pravidel odměňování
- po zaškolení pomoc s výpočtem mezd svěřených zaměstnanců
- pravidelný reporting dat na měsíční bázi

Očekáváme:
- SŠ ekonomického směru výhodou
- zkušenosti na podobné pozici
- obecná znalost zákoníku práce
- pečlivost, samostatnost a svědomitost
- ochota se naučit zpracování podkladů pro mzdy
- komunikační a organizační schopnosti
- kolegiální přístup, empatický přístup, ambice pro kariérní růst

Nabízíme:
- zaměstnanecké výhody
- zajímavou, pestrou a samostatnou práci, díky které se můžete seberealizovat ve firmě, která expanduje na zahraničních trzích v oblasti bytového designu
- pracovní telefon a notebook
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy
- 1 den v týdnu Home office dle dohody
- dárek při životních událostech
- nabídka firemních akcí
- zvýhodněné služby mobilního operátora
- zaměstnanecké slevy

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v čase 8:00-16:30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67046138
Zaměstnavatel:
Janštejn Glass Group s.r.o. (28449703)
Kde budete pracovat:
Janštejn Glass Group s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 567 374 173
E-mail: rabell@janstejn.cz