Nabídka práce Referent/referentka majetkové správy - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/REFERENTKA MAJETKOVÉ SPRÁVY v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 (61985759). Výše nabídnuté mzdy je 31 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Referent/referentka majetkové správy
Odvětví:
Administrativa
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek
Zvláštní prémie osobní ohodnocení
Jiné výhody příspěvek na penzijní produkty
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
vedení administrativní agendy školy; podílení se na přijímacím řízení žáků; zajišťování a komplexní zpracování inventur za celou organizaci.

Požadujeme:
ekonomické vzdělání; znalost účetnictví příspěvkových organizací; znalost školské legislativy; znalost práce na PC (MS-Office a výhodou je ovládání software Bakalář a spisové služby GINIS)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@gjb-spgs.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67046503
Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 (61985759)
Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
Kontaktní údaje:
Tel.: 581 291 203
E-mail: info@gjb-spgs.cz

Další nabídka práce podle lokality