Nabídka práce Elektrikář/ka - údržbář/ka - provozovna B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. - Chodov

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ/KA - ÚDRŽBÁŘ/KA v lokalitě provozovna B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. - Chodov přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. (60470291). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektrikář/ka - údržbář/ka
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Popis pracovní pozice: Práce elektrikáře ve výrobním závodu. Obsluha tlakových nádob, obsluha plynových zařízení, obsluha vyhrazených plynových zařízení (nízkotlaké plynové kotle - do 50 kw). Práce ve výškách, práce s VZV a s plošinami, sezónně úklid sněhu. PRACOVNÍ DOBA: ranní a odpolední směny, 8:00 - 14:30, 13:30 - 22:00 + držení pohotovostí.

Požadavky: Vyhlášku 50, min. § 6. Praxe v oboru. Spolehlivost. Řidičský průkaz skup. B.

Nabízíme: Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Příspěvek na Multisport kartu. Zajímavé finanční ohodnocení. Zvýšení profesní kvalifikace např. VZV, tlakové nádoby, v případě propadlé vyhlášky či řidičského oprávnění. Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek. Služební mobil + tarif.

Uchazeči se hlásí e-mailem sabina.beliancinova@bplusn.cz nebo telefonicky 8:30 - 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Jiné Vyhlíška 50 par 6

Reference:
67046537
Zaměstnavatel:
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. (60470291)
Kde budete pracovat:
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. - Chodov
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 465 168
E-mail: sabina.beliancinova@bplusn.cz

Další nabídka práce podle lokality