Nabídka práce PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL (M/Ž) - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL (M/Ž) v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Diecézní charita Brno (44990260). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 160 Kč/hod .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL (M/Ž)
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
160 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:

výkon přímé péče v domácnostech nevyléčitelně nemocných - pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, aktivizační činnosti apod.

Požadavky na uchazeče:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič! (práce v terénu v rámci celého okresu Třebíč)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
" základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
" práci na DPP nebo DPČ - práce o víkendech, zástup za dovolené, nemoci nebo školení
" termín nástupu dle dohody
" skvělý kolektiv
" teambuilding
" práce pod supervizí
" duchovní podpora v případě zájmu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67046955
Zaměstnavatel:
Diecézní charita Brno (44990260)
Diecézní charita Brno - Oblastní charita Třebíč, Domácí hospic sv. Zdislavy
Kontaktní údaje:
Tel.: 735 159 676 (PO - PÁ 7:00 - 15:30)
E-mail: marie.novotna@trebic.charita.cz

Další nabídka práce podle lokality