Nabídka práce SEŘIZOVAČ - tlakového licího stroje +příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ - TLAKOVÉHO LICÍHO STROJE +PŘÍPLATKY + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 25 TIS. KČ v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel ALW INDUSTRY, s.r.o. (60794372). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 43 000 Kč hrubého.

SEŘIZOVAČ - tlakového licího stroje +příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
33 000 až 43 000 Kč
ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

SEŘIZOVAČ - tlakového licího stroje + příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Náplň práce:
• Nasazování licích forem na licí stroj a následné rozjíždění nového projektu
• Seřizování optimálního chodu automatického pracoviště licího stroje
• Úpravy parametrů dle výrobních předpisů, provozní zkoušky výroby
• Seřizování robotů
• Spolupráce s ostatními úseky
• Zodpovědnost za výslednou kvalitu výrobků

Co očekáváme:
• SOU technického zaměření, popř. praxe
• Praxe na obdobné pozici výhodou, např. vstřikování plastů
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost a flexibilita
• Základní znalost strojů
• Ochota práce 12 hod směny, krátký a dlouhý týden, nepřetržitý provoz

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 734 366 530
Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67047195
Zaměstnavatel:
ALW INDUSTRY, s.r.o. (60794372)
Kde budete pracovat:
ALW INDUSTRY, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 587 429 104
E-mail: personalni@alw.cz

Další nabídka práce podle lokality