Nabídka práce STAVEBNÍ DĚLNÍK - PODLAHÁŘ - Bolatice na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ DĚLNÍK - PODLAHÁŘ v lokalitě Bolatice na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel DUDA - obchodní a stavební společnost, s.r.o. (26862514). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
STAVEBNÍ DĚLNÍK - PODLAHÁŘ
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
KO: Duda Štěpán, tel.: 774 111 232, e-mail: stepan.duda@litepodlahy.cz

Náplň práce: realizace hrubých podlahových vrstev (kladení izolačních materiálů a lití roznášecích vrstev).
Očekáváme: zodpovědnost, samostatnost, chuť do práce.
Výhodou: řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti. Balíček firemních benefitů (stravenky, každoroční bonusy, 5 týdnů dovolené, ...)
Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj a okolí Prahy.
Místo nástupu do práce: Bolatice nebo Bartošovice (okr. Nový Jičín).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67047200
Zaměstnavatel:
DUDA - obchodní a stavební společnost, s.r.o. (26862514)
Kde budete pracovat:
DUDA - obchodní a stavební společnost, s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 111 232
E-mail: stepan.duda@litepodlahy.cz