Nabídka práce Prodavač/ka - pokladní - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 175 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Prodavač/ka - pokladní
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
145 až 175 Kč/hod
Kontakt: telefonicky, emailem. Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Pavlou Tymrákovou - 734 353 423.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.

Náplň práce:
˘ příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
˘ příprava obložených baget a polévek
˘ znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ provozní doba pondělí - neděle
˘ práce převážně na odpoledních směnách o víkendu nebo v týdnu dle dohody
˘ práce vhodná pro studenty, maminky na RD

Požadujeme:
˘ pracovní morálku
˘ komunikativnost a příjemné vystupování
˘ aktivní přístup k zákazníkům
˘ manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
˘ zdravotní průkaz pro práci s potravinami
˘ věk 18+
˘ výborný zdravotní stav
˘ preferujeme dlouhodobou spolupráci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, SEMAG spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67047274
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o. - prac. Šumperk
Kontaktní údaje:
Tel.: 734353423, 734353429
E-mail: prace@semag.cz