Nabídka práce Obsluha tvářecích strojů - Teplice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA TVÁŘECÍCH STROJŮ v lokalitě Teplice přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel ROKA Industry, spol. s r.o. (48292982). Výše nabídnuté mzdy je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha tvářecích strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
38 000 až 42 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Popis pracovní pozice:
Seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z plechů a údržba stroje, úprava korekcí při ohraňování
Výroba na základě stanovených technologických postupů
Vedení deníků údržby stroje
Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním
Požadavky:
Vzdělání technického zaměření výhodou nebo manuální zručnost
Praxe v oboru min. 2 roky
Základní znalost čtení výkresové dokumentace a tvorby programů pro ohraňování
Zaměstnanecké výhody:
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hr@roka-teplice.cz nebo se lze hlásit telefonicky 8-15 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67047289
Zaměstnavatel:
ROKA Industry, spol. s r.o. (48292982)
Kde budete pracovat:
ROKA Industry, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 417 577 296
E-mail: hr@roka-teplice.cz

Další nabídka práce podle lokality