Nabídka práce Správci IT - Otrokovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCI IT v lokalitě Otrokovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel ZLIN AERO a.s. (27894134). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Správci IT
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Životopis
Jaká je hlavní náplň práce?
o Podpora zaměstnanců v oblasti IT (na místě i vzdáleně).
o Instalace, konfigurace, správa a údržba koncových stanic, příslušenství a
software.
o Správa sítě, síťových prvků, serverů a dalších ICT technologií.
o Monitoring, detekce problémů a výpadků a jejich odstraňování.
o Zajištění zabezpečení, zálohování a obnovy dat.
o Vytváření a aktualizace dokumentace a manuálů.
o Podílení se na zajímavých projektech v oblasti IT.

Jaké máme požadavky?
o SŠ, VŠ vzdělání (technický, IT obor výhodou).
o Řidičský průkaz skupiny B.
o Znalost AJ (alespoň na úrovni základní písemné komunikace a čtení
dokumentací).
o Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Windows, Office, Teams).
o Znalost administrace operačních systémů Windows, Windows Server, Linux.
o Samostatnost, kreativita, pečlivost, ochota se vzdělávat, týmová spolupráce,
logické myšlení a rozhodování, komunikativnost.

Co můžeme nabídnout?
o Rozvíjíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích kurzů.
o Umožňujeme pružný začátek a konec pracovní doby.
o Přispíváme na stravování, máme vlastní jídelnu.
o Poskytujeme příspěvek na dopravu.
o Pořádáme nezapomenutelné zaměstnanecké akce.
o Odměny za pracovní / životní jubilea.
o a mnoho dalších...

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67047499
Zaměstnavatel:
ZLIN AERO a.s. (27894134)
Kde budete pracovat:
ZLIN AERO a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 266 730
E-mail: personalni@zlinaero.eu

Další nabídka práce podle lokality