Nabídka práce Žehlíř/ka - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa ŽEHLÍŘ/KA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel FN spol. s r.o. (25192990). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 400 Kč .

Pracovní pozice:
Žehlíř/ka
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci pro ruční praní a žehlení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
19 400 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek zaměstnavatele na dopravu
Podnikové stravování příspěvek zaměstnavatele ma stravování
Jiné výhody 13. a 14. plat
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: mezioperační a konečné žehlení našich výrobků.
Bližší informace: výroba krojů a dalších výrobků z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky, pestrý sortiment, rozmanitá práce.
Mzda dle praxe a zkušeností.
Nepožadujeme praxi v oboru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67047513
Zaměstnavatel:
FN spol. s r.o. (25192990)
Kde budete pracovat:
FN spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 176 270
E-mail: jiri.podlesak@trachten-deiser.de

Další nabídka práce podle lokality