Nabídka práce Uklízeč/ka (pouze pro OZP) - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ/KA (POUZE PRO OZP) v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. (02462192). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 21 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Uklízeč/ka (pouze pro OZP)
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
18 900 až 21 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme zaměstnance pro úklid kancelářských a výrobních prostor. Práce v hezkém, příjemném prostředí. Pracovní místo je určeno pro osoby OZP.
NABÍZÍME: Bonusy za dobře odvedenou práci, flexi pasy, příspěvek na ošatné a životní spoření, zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu. Jednorázový příspěvek Kč 8000,-
KONTAKT: e-mailem, telefonicky v pracovní dny (8-15 hod)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67047533
Zaměstnavatel:
HB group Facility s.r.o. (02462192)
Kde budete pracovat:
HB group Facility s.r.o. - Moravská Třebová
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 235 476
E-mail: office@hb-group.cz

Další nabídka práce podle lokality