Nabídka práce FINANČNÍ ÚČETNÍ (m, ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ ÚČETNÍ (M, Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel Krajský soud v Ústí nad Labem (00215708). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
FINANČNÍ ÚČETNÍ (m, ž)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
22 710 až 32 820 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
o středoškolské vzdělání s maturitou
o samostatnost, spolehlivost a pečlivost
o znalost podvojného účetnictví a práce s MS Office
o praxe v oboru a ve státní správě vítána
o zkušenosti účtování v CSÚIS výhodou
o trestní bezúhonnost
o zdravotní způsobilost
o nástup dohodou, nejlépe od 1.9.2024
Náplň práce:
samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví, účtování daní a dotací, kontrola bankovních výpisů, sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bank. účtech.
Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
o plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 9. platové třídy dle Katalogu
prací a po zapracování možnost osobního příplatku
o PP na dobu určitou po zapracování na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: dovolená ve výši 25 dnů, stravenkový paušál, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce z FKSP, možnost vzdělávání
Kontakt: e-mailem, telefonicky Ing. Eva Enekešová, Marcela Holubová, 477 047 257, 477 047 199

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67047591
Zaměstnavatel:
Krajský soud v Ústí nad Labem (00215708)
Kde budete pracovat:
Krajský soud v Ústí nad Labem
Kontaktní údaje:
Tel.: 447047257
E-mail: eenekesova@ksoud.unl.justice.cz

Další nabídka práce podle lokality