Nabídka práce Elektrikář/ka, provozní elektrikář/ka - Ruda nad Moravou na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ/KA, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA v lokalitě Ruda nad Moravou na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel PK TEK, s.r.o. (09636463). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektrikář/ka, provozní elektrikář/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
náplň práce: montáže, oprava elektroinstalací a elektrických zařízení v terénu , převážně okolí Šumperka.
Požadujeme: ŘP .sk.B., výhodou Zákon č. 250/2021 Sb. spolu s nařízením vlády č. 194/2022 Sb. (nahrazuje vyhlášku č. 50/1978 Sb.), samostatnost, spolehlivost, zodpovědný
přístup k práci, manuální zručnost. Různorodá práce, přátelský kolektiv.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67047619
Zaměstnavatel:
PK TEK, s.r.o. (09636463)
Kde budete pracovat:
PK TEK, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 730596831
E-mail: info@pktek.cz

Další nabídka práce podle lokality