Nabídka práce PRODAVAČ/KA- ODD. ŽELEZÁŘSTVÍ - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA- ODD. ŽELEZÁŘSTVÍ v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel UNI HOBBY, a.s. (24711594). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRODAVAČ/KA- ODD. ŽELEZÁŘSTVÍ
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
22 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: prodej nářadí a sanitárního zboží.
Vyučení, praxe vítána.
Benefity: stravenky, 25 dnů dovolené, příplatky za víkendy a svátky, prémie, zaměstnanecký věrnostní systém

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67047752
Zaměstnavatel:
UNI HOBBY, a.s. (24711594)
Kde budete pracovat:
UNI HOBBY, a.s. - ČB
Kontaktní údaje:
Tel.: 387 750 100, 387 750 110
E-mail: info.cb@unihobby.cz