Nabídka práce SKLADNÍK/ICE / OBSLUHA PILY - Neplachovice na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/ICE / OBSLUHA PILY v lokalitě Neplachovice na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel FMT spol. s r.o. (27796868). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SKLADNÍK/ICE / OBSLUHA PILY
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
26 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc 5 týdnů
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
*KO: Hotáková Blanka, tel.: 730 895 211. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: jobs@fm-t.eu (do předmětu uveďte název pozice) .

Profil vhodného kandidáta: min. základní vzdělání, zdravý selský rozum, flexibilita, pracovitost, pečlivost, fyzická zdatnost, dobrá pracovní morálka, praxe v obsluze VZV výhodou.

Pracovní náplň - hlavní činnosti:
- obsluha pily - nářez ocelových výztuží
- nakládka a vykládka materiálu/zboží, obsluha VZV
- příjem materiálu na sklad a výdej ze skladu
- vstupní kontrola materiálu
- vychystání materiálu pro výrobu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67047772
Zaměstnavatel:
FMT spol. s r.o. (27796868)
Kde budete pracovat:
FMT spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 895 211
E-mail: jobs@fm-t.eu