Nabídka práce Obchodní ředitel/ka (pro zahraniční trhy) - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA (PRO ZAHRANIČNÍ TRHY) v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel MGM COMPRO s.r.o. (03093212). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní ředitel/ka (pro zahraniční trhy)
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní náměstci (ředitelé)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
50 000 Kč
Jste technicky založený člověk, ale zároveň samostatný, přátelský a komunikativní? Jak by se Vám líbilo pracovat na projektech s klienty jako je třeba Airbus, BMW, Bell nebo Toyota?

Jaká je náplň Obchodního ředitele v MGM COMPRO?
· Řízení obchodního oddělení a vedení týmu, odpovědnost za výsledky
· Návrh obchodní strategie, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
· Komunikace s obchodními partnery, účast na veletrzích, návštěva zahraničních klientů po celém světě (Německo, USA, Austrálie, Japonsko, Jižní Korea apod.)
· Pravidelné vyhodnocování prodejních výsledků, marketingové podpory, reporting pro vedení
· Zefektivnění procesů a rozvoj podřízených
Co od vhodného kandidáta požadujeme?
· SŠ vzdělání, nejlépe však VŠ
· Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2
· Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, profesionální a příjemné vystupování
· Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici, zkušenosti s vedením týmu
Jaké budou Vaše benefity?
· Progresivní mzda s procentuálními bonusy z realizovaných zakázek
· Vybavíme Vás notebookem a mobilním telefonem (s neomezeným tarifem i pro osobní účely)
· Možnost služebního vozidla
· Přispějeme Vám na stravu
· Rádi Vás budeme podporovat v dalším vzdělání (odborném i jazykovém)
· Flexibilní pracovní dobu s možností home office
Tým obchodníků je u nás přátelský, otevřený a dynamický. Neváhejte a zjistěte o nás více na webových stránkách www.mgm-compro.com. Naleznete na nich nejen naše produkty, novinky, ale i reference klientů, se kterými spolupracujeme.
Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, rádi Vám o pozici řekneme osobně více.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67047864
Zaměstnavatel:
MGM COMPRO s.r.o. (03093212)
Kde budete pracovat:
MGM COMPRO s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 106 084
E-mail: hr@mgm-compro.com