Nabídka práce Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG-MISTR VÝROBY VE DVOUSMĚNNÉM PROVOZU v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel K+S Czech Republic a.s. (45192405). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání chemického, strojního nebo potravinářského zaměření
-zkušenost na obdobné pozici
-znalost AJ
-řidičský průkaz sk.B
-dobré komunikační a organizační schopnosti
-samostatnost,znalost práce na PC

Náplň práce:
-zajištění plynulého běhu výrobních procesů a splnění výrobních cílů
-řízení a motivace týmu zaměstnanců ve výrobním procesu
-řešení případných problémů a neshod během výrobního procesu
-zajištění a dodržování bezpečnostních a pracovních předpisů
-analýza a optimalizace výr. procesů
-spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
-samostatnost a zodpovědnost v rámci svěřených úkolů
-spolupráce s výrobou

Pracovní doba (od - do): 6.00-14.00 / 14.00-22.00 nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
penzijní připojištění, závodní stravování, 25 dnů dovolené,2 dny Sick day, odborné vzdělávání, šeky na volnočasové aktivity

Kontakt POUZE emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67047898
Zaměstnavatel:
K+S Czech Republic a.s. (45192405)
Kde budete pracovat:
K+S Czech Republic a.s. - provozovna
Kontaktní údaje:
E-mail: jitka.nemeckova@ks-cz.com