Nabídka práce slévárenský dělník - Kopřivnice na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK v lokalitě Kopřivnice na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel CIREX CZ s.r.o. (46580140). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
slévárenský dělník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
31 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 17.4.2024

- PP na dobu určitou do 30.11.2024 s možností dalšího prodloužení

Náplň práce: příprava vsázek, manipulační činnost při odlévání, obsluha malé kelímkové tavící pece, obsluha žíhací pece

Požadavky: spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, základy práce na PC, řádná docházka, znalost SAP výhodou

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce, benefity dle Vnitřního předpisu, kvalifikační postup, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování (kafé automaty), náborový příspěvek 10 000,- Kč

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hod. 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67048064
Zaměstnavatel:
CIREX CZ s.r.o. (46580140)
Kde budete pracovat:
CIREX CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 806 215, 724 110 915
E-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com