Nabídka práce POMOCNÝ PERSONÁL (zástup) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ PERSONÁL (ZÁSTUP) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Armáda spásy v České republice, z.s. (40613411). Výše nabídnuté mzdy za (18.75 hod/týdně) je 10 400 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
POMOCNÝ PERSONÁL (zástup)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
18.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
9 450 až 10 400 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaměstnanecké stravenky 120 Kč,
Poznámka k nabídce práce:
z:22/4/2024 (zástup)
Náplň práce:
- pomocný personál- pomocné práce v úklid, kuchyň.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilitu.
Nabízíme:
- smlouvu na zkrácený úvazek 0,5 - 0,7 úvazku dle dohody (zástup do konce roku 2024, možnost prodloužení)
- 7,5 hodinové (úklid) směny pondělí - sobota, 11 hodinové směny
- nástupní hrubá mzda u 0,5 úvazku 9 450 Kč až 10 400 Kč, po zkušební době pohyblivá složka mzdy až 950 Kč, zaměstnanecké stravenky 120 Kč,
- práce v mezinárodní křesťanské organizaci.
- předpokládaný termín nástupu ihned nebo dle dohody
Postup pro zájemce:
- zasílejte strukturovaný životopis na e-mail pavel.labuda@armadaspasy.cz, bližší informace na tel.:773 770 337
- vybraní uchazeči budou kontaktováni a přizvání k ústnímu pohovoru.
Další informace:
- zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Armáda spásy v České republice, z.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67048347
Zaměstnavatel:
Armáda spásy v České republice, z.s. (40613411)
Kde budete pracovat:
Armáda spásy v České republice, z.s. - Domov přístav
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 770 337
E-mail: pavel.labuda@armadaspasy.cz

Další nabídka práce podle lokality