Nabídka práce Pracovník/ce expedice - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE EXPEDICE v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Swisspearl Česká republika a.s.. (18600247). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/ce expedice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
23 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky výběr 6-7 jídel
Dovolená navíc 1 týden nad rámec zákona
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: telefonicky od 7-13 hodin Po-Pá, emailem
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem (technický obor výhodou)
- manuální zručnost
- chuť do práce

Náplň práce:
- provádí fyzický příjem zboží na sklad (hotové výroby HV a obchodní zboží OZ) a kontroluje převodku/vypisuje příjemku.
- provádí zaskladnění zboží na předem určené skladové pozice
- na základě balícího listu připravuje zboží k výdeji
- kontroluje vydávané zboží - počet + kvalita
- označuje danou zakázku
- složené palety zabaluje do folie
- připravené zboží nakládá na přepravní prostředek - kamion, vozík, vagon
- provádí výdej/příjem zboží na základě žádosti pro Úřad kvality či reklamace
- účastní se inventur
- uklízí sklad

Pracovní doba: 6-14 hod.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Výhody: měsíční motivační příspěvky až do 25% výše mzdy, příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok nebo příspěvek na cafeterii až 14 112 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) praxe v řízení VZV min. 1 rok

Reference:
67048362
Zaměstnavatel:
Swisspearl Česká republika a.s.. (18600247)
Kde budete pracovat:
Swisspearl Česká republika a.s. - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583318464
E-mail: Pavla.Horka@swisspearl.com