Nabídka práce Vedoucí odborného oddělení - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ODBORNÉHO ODDĚLENÍ v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Muzeum umění a designu Benešov, příspěvková organizace (71294678). Výše nabídnuté mzdy je 43 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí odborného oddělení
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
33 000 až 43 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště: Benešov
Náplň práce: vedení odborného oddělení (kurátoři, edukátoři, PR) Odpovědnost za přípravu a realizaci stálé expozice ze sbírek muzea. Metodické vedení, dohled a spolupráce na výstavních a jiných muzejních projektech. Příprava výstavních plánů. Vlastní odborná práce - tvorba místa, publikací apod.
Pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, + 3 dny indis. volna, možnost home office, stravenkový paušál, FKSP, příjemné pracovní prostředí. Pracovní notebook a služební telefon, volné vstupy do objektů muzeí a galerií (AMG, ICOM)
Náležitosti přihlášky: Strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání, motivační dopis, portfolio dosud realizovaných projektů. Přihlášky zasílejte do 2.6.2024. Info o výběrovém řízení na adrese: mudbenesov.cz/rizeni

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67048671
Muzeum umění a designu Benešov, příspěvková organizace (71294678)
Kde budete pracovat:
Muzeum umění a designu Benešov, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 039 106
E-mail: francova@mudbenesov.cz

Další nabídka práce podle lokality