Nabídka práce Vedoucí školní jídelny - Slaný na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY v lokalitě Slaný na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno (75034719). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je přinejmenším 15 804 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Vedoucí školní jídelny
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu školních jídelen a menz
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
15 804 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Orientaci v základech účetnictví.
- Normování potravin.
- Uživatelskou znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, VIS PLZEŇ .
- Znalost trendů racionální a zdravé výživy, normování a kalkulace stravy, sestavování jídelníčků.
- Znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dalších souvisejících
předpisů.
- Orientaci v platné legislativě, aktualizace směrnic pro ŠJ.
- Komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.
- Morální a právní bezúhonnost.

Náplň práce:
- sklad (normování, objednávky, příjem zboží, uzávěrka měsíce, HACCAP, vedení finanční limitu potravin, vedení spotřebního koše...)
- objednávání potravin
- stravné (evidence strávníků, zpracování a vyúčtování stravného, měsíční uzávěrka)
- vedení zaměstnanců školní jídelny
- odpovědnost za dodržování hygienických opatření ve školní jídelně

Nabízíme:
FKSP - zaměstnanecké výhody.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Ano, Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67048674
Zaměstnavatel:
Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno (75034719)
Kde budete pracovat:
Mateřská škola Slaný, Vítězná 1578, okres Kladno
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 767 632
E-mail: ms.udivadla@skolkyslansko.cz