Nabídka práce VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE - Paceřice na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE v lokalitě Paceřice na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel REKUPER SYCHROV, s.r.o. (48291331). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 180 Kč/hod .

Pracovní pozice:
VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
180 Kč/hod
Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření. Bližší informace o firmě naleznete na www.rekuper.cz
Pracovní náplň: nýtování, zahlubování, ohýbání, montážní práce atd.
1 směnný provoz
Požadujeme: schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivost
Mzda: od 180 Kč/hod
Kontaktní osoba: P. Vondrák - tel. 482 464 624, 482 464, e-mail: vondrak@rekuper.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67048743
Zaměstnavatel:
REKUPER SYCHROV, s.r.o. (48291331)
Kde budete pracovat:
REKUPER SYCHROV, spol. s ručením omezeným
Kontaktní údaje:
Tel.: 482 464 624
E-mail: vondrak@rekuper.cz

Další nabídka práce podle lokality