Nabídka práce Autoelektrikář/ka, diagnostik nákladních vozidel - Zábřeh na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOELEKTRIKÁŘ/KA, DIAGNOSTIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL v lokalitě Zábřeh na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. (45192251). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Autoelektrikář/ka, diagnostik nákladních vozidel
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost po dohodě
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: osobně a telefonicky od 7-14 hodin, emailem
pracovní náplň : diagnostika závad nákladních, užitkových a osobních vozidel, práce s diagnostikou Wabco Würth, Bosch KTS, Knorr, Iveco, Tatra, oprava elektroinstalace vozidel
požadujeme : znalost konstrukce a diagnostikování nákladních vozidel, ŘP sk. C+E výhodou
Výhody: možnost poskytnutí bezúročné půjčky
náborový příspěvěk

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, zaměstnavatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67049083
Zaměstnavatel:
PAS Zábřeh na Moravě a. s. (45192251)
Kde budete pracovat:
PAS Zábřeh na Moravě a. s. - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602180382
E-mail: trhalovaz@pas-zabreh.cz

Další nabídka práce podle lokality