Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - Třinec na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ v lokalitě Třinec na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel MEPAC CZ, s.r.o. (26841304). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
25 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky
Poznámka k nabídce práce:
TŘ z:24/4/2024
Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků v rámci přiděleného regionu
- Prezentace našich výrobků a služeb zákazníkům
- Poskytování komplexních informací o našich produktech a jejich výhodách
- Příprava nabídek
- Příjem a evidence objednávek zboží a materiálu (1x ročně inventura)
- Vypracování cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků
- Komunikace se zákazníky a s ostatními obchodními zástupci
- Prezentace portfolia produktů firmy
- Související administrativní činnosti (vystavení dodejky, fakturace).
Požadujeme:
- SŠ s maturitou
- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Příjemné vystupování
- Zkušenosti s nákupem a prodejem
- Technické myšlení
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Aktivní řidič (sk. B), ochotný cestovat ke klientům v ČR
- Práce s PC (MS Office, Outlook, Internet)
- Časová flexibilita, tah na branku, zodpovědnost, spolehlivost.
Výhodou:
- Zkušenost v oblasti prodeje strojírenských zařízení a/laserových technologií
- Znalost účetního programu Pohoda
- Polština, Angličtina na komunikativní úrovni.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti působící 30 let na trhu
- Práce v přátelském kolektivu
- Kvalitní pracovní vybavení (služební vůz, telefon, notebook)
- Finanční ohodnocení včetně provize a bonusů, motivační systém
- Stravenky
- Podporu a školení od zkušených kolegů.
- Práci v dynamickém a inovativním prostředí s možností osobního a profesního růstu.
- Flexibilní pracovní prostředí a pracovní dobu, stravenkový paušál, školení
- Nástup ihned.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67049101
Zaměstnavatel:
MEPAC CZ, s.r.o. (26841304)
Kde budete pracovat:
MEPAC CZ, s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: karla.sulejmani@mepac.cz

Další nabídka práce podle lokality