Nabídka práce pomocná síla v hotelovém provozu/pokojská - Lipová-lázně na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÁ SÍLA V HOTELOVÉM PROVOZU/POKOJSKÁ v lokalitě Lipová-lázně na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel Hotel Helios s.r.o. (27742776). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
pomocná síla v hotelovém provozu/pokojská
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Obchod a cestovní ruch
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
20 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie osobní ohodnocení
Jiné výhody příspěvky na důch. pojištění, příspěvky na dovolenou, využití firemního wellness
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt písemný e-mailem.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, vše oficiálně vč. příplatků, odměn a dovolené
mzda od 20.000 Kč
pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
zázemí stabilní společnosti
možnost nástupu ihned/po dohodě
zaměstnanecké benefity v podobě firemního stravování, příspěvku na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, osobní ohodnocení, využití firemního Wellness, a.j.
pracovní doba: 8 hod.
pracovní zařazení hotel Helios/hotel Toč, Lipová-lázně

Náplň práce:
precizní úklid pokojů a apartmánů
úklid společných prostorů
evidence ložního prádla
přejímka prádla
pomocné práce spojené s provozem hotelu

Požadujeme:
pečlivost, samostatnost, dodržování hygienických standardů a norem
schopnost efektivně rozvrhnout a zorganizovat si práci
spolehlivost a ochotu
práci v týmu, ale i samostatnost
časovou flexibilitu, opravdu musíme někdy pracovat i o víkendech, ale na oplátku máme více času přes týden
Praxe na obdobné pozici

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67049109
Zaměstnavatel:
Hotel Helios s.r.o. (27742776)
Kde budete pracovat:
Hotel Helios s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
E-mail: vejberova@heliosjeseniky.cz

Další nabídka práce podle lokality