Nabídka práce Servisní technik s AJ - Uničov na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK S AJ v lokalitě Uničov na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel DAVON s.r.o. (60775980). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technik s AJ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů.
Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici:

Servisní technik s AJ.

Náplň práce:
- montáž a instalace dodávaných zařízení u zákazníka
- diagnostika závady na zařízeních
- uvedení zařízení do provozu, včetně zaškolení obsluhy
- provádění servisních prohlídek zařízení u zákazníků
- stanovení podmínek pro opravu zařízení a určení dílů potřebných pro opravu
- dodržování bezpečnostních předpisů na pracovištích a předcházení pracovním úrazům

Požadujeme:
- vzdělání ve strojírenském oboru - zámečník SŠ nebo SOU
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- časová flexibilita - schopnost vycestovat na montáž dle potřeby
- znalost čtení výkresové dokumentace
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B
- praxe min. 3 roky
- výhodou: znalost elektrotechniky a diagnostiky strojů

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- možnost pružné pracovní doby a home office
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- služební telefon
- cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
- možnost pracovních cest do zahraničí: Evropa, Asie, USA, Chile, Panama, Zambie
- kariérní růst
- více info na www.davon.cz

Datum nástupu: ihned

Mzda: nástupní mzda od 40.000,- Kč (dle kvalifikace)
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.
Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67049596
Zaměstnavatel:
DAVON s.r.o. (60775980)
Kde budete pracovat:
DAVON s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: jobs@davon.cz