Nabídka práce Asistent/ka kooperačních výrob - Hnátnice na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA KOOPERAČNÍCH VÝROB v lokalitě Hnátnice na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel ACE Trade spol. s r.o. (25287249). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka kooperačních výrob
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
28 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned
Pracovní náplň: příprava a zpracování výrobních dokumentů; dohlížení na průběh zakázek; naskladňování a evidence obalového materiálu; spolupráce při vytváření plánu výroby; příprava a zpracování kooperačních zakázek.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání; komunikativní vystupování; aktivní znalost AJ slovem i písmem; znalost práce na PC; časovou flexibilitu a pozitivní přístup k týmové práci; řidičský průkaz skupiny B, pozice je vhodná i pro absolventa.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt: telefonicky po - pá, 7.30 - 15 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67049605
Zaměstnavatel:
ACE Trade spol. s r.o. (25287249)
Kde budete pracovat:
ACE Trade spol. s r.o. - provozovna Hnátnice
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 524 000
E-mail: kocova@acetrade.cz

Další nabídka práce podle lokality