Nabídka práce CT jádrař - některá jádra jsou nad 15 kg - Hlubočky na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa CT JÁDRAŘ - NĚKTERÁ JÁDRA JSOU NAD 15 KG v lokalitě Hlubočky na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 10.05.2024 firma - zaměstnavatel Foundeik Metal s.r.o. (25858645). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
CT jádrař - některá jádra jsou nad 15 kg
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Formíři a jádraři ve slévárnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.05.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 14:00.

Popis pozice:
- výroba skořepinových jader za studena na jádrovém stroji COLDBOX
- jedná se o vykonávání pravidelně se opakujících úkonů s velkou fyzickou zátěží
- nástup možný IHNED
- náborový příspěvek 20.000,- Kč

Nabízíme:
- příplatky: výkonové, za přesčasy, noční a odpolední směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
- penzijní připojištění
- 188 hodin dovolené (o 38 hodin více než je v Zákoníku práce)
- příspěvek na stravování
- možnost přivýdělku (víkendy)
- výhodné telefonní tarify
- výborné dopravní spojení navazující na směny
- zájemcům s trvalým bydlištěm mimo region zajistíme ubytování s možností příspěvku
- možný příspěvek na dopravu
- práce od pondělí do pátku - víkendy volné
- ranní směna 06:05 - 14:05, noční směna 22:05 - 06:05

Požadujeme:
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost (některá jádra váží více než 15 kg)
- spolehlivost
- praxe není podmínkou, rádi si nové pracovníky zaučíme

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Ano, zaměstnavatel Foundeik Metal s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67049975
Zaměstnavatel:
Foundeik Metal s.r.o. (25858645)
Kde budete pracovat:
Foundeik Metal s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 585153677
E-mail: jitka.kalisova@foundeik.cz

Další nabídka práce podle lokality