Nabídka práce Pracovník kvality - Ejpovice na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK KVALITY v lokalitě Ejpovice na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Körber Pharma Packaging Materials s.r.o. (26398966). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
30 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody možnost využití firemního svozu
Podnikové stravování stravenky (150 Kč)
Zvláštní prémie 13. mzda, měsíční odměny za splněné cíle (3.700,-Kč), měs. inflační bonus 2.000.
Jiné výhody práce v čistém prostředí s celoročně stabilní teplotou , firemní akce a další
Náplň práce: kontrola namátkově vybíraných vzorků dle specifikací a zákaznických požadavků, přebírání zakázek s chybou, úplnost dokumentace vstupní kontroly, evidence záznamů ze vstupní kontroly - provádění statistických vyhodnocení
Požadujeme: praxe na obdobné pozici min. 1 rok, znalost práce s PC (MS Office + SAP výhodou), základní znalost NJ výhodou, ochota pracovat na tři směny (PO-PÁ), přesnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, ochota učit se nové věci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC (MS Office + SAP výhodou)

Reference:
67050013
Zaměstnavatel:
Körber Pharma Packaging Materials s.r.o. (26398966)
Kde budete pracovat:
Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 160 089 (Po-Pá 9-16)
E-mail: michaela.vondrichova@koerber.com

Další nabídka práce podle lokality