Nabídka práce TECHNIK DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel Michal Semera (87202239). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNIK DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Provozní technici v dopravě
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
25 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody narozeninové volno, služební telefon i automobil
KO: Semera Michal, tel.: 725 108 605 - volejte Po - Pá 7:00 - 15:00 hod, e-mail: info@dzms.cz

Požadujeme: min. ŘP sk. B, praxe v řízení, vítána sk. B+E nebo vyšší. Dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pracovitost, manipulace s břemeny.
Pracoviště Opava a dle potřeb zaměstnavatele.
Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.

Náplň práce: příprava, montáž a demontáž dopravního značení; rozvoz dopravního značení; instalace trvalého dopravního značení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67050032
Zaměstnavatel:
Michal Semera (87202239)
Kde budete pracovat:
Michal Semera
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 108 605
E-mail: info@dzms.cz