Nabídka práce Koordinátor/ka nákupu a skladu - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa KOORDINÁTOR/KA NÁKUPU A SKLADU v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel Astron Buildings s.r.o. (63319675). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Koordinátor/ka nákupu a skladu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované stravování v závodní kantýně
Dovolená navíc 25 dnů dovolené
Zvláštní prémie 13.plat
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění,dotovanou Multisport kartu,firemní akce
Poznámka k nabídce práce:
Možnost práce z domu (homeoffice).

Náplň práce:
vyjednávání s dodavateli, nákup výrobního materiálu, optimalizace skladových zásob, aktivní spolupráce zejména s oddělením inženýringu a výrobou, organizace chodu skladu, vedení 2členného týmu, možnost zlepšovat chod oddělení a uplatnit nové nápady, související administrativa, reportování a práce s daty, vedení dokumentace a podkladů pro účetní evidenci

Požadavky:
SŠ vzdělání technického směru; logické myšlení, rozhodnost, vytrvalost, vyjednávací a komunikační dovednosti, schopnost stanovit priority, schopnost domluvit se anglicky, dobrá znalost práce na PC, MS Office, řidičský průkaz sk. B, praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: m.davidova@astron.biz;
- telefonicky na čísle 581 250 241 - paní Martina Davidová

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) schopnost domluvit se anglicky

Reference:
67050067
Zaměstnavatel:
Astron Buildings s.r.o. (63319675)
Kde budete pracovat:
Astron Buildings s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581250241
E-mail: m.davidova@astron.biz

Další nabídka práce podle lokality