Nabídka práce Disponent/ka operativního nákupu - Linhartice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPONENT/KA OPERATIVNÍHO NÁKUPU v lokalitě Linhartice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel REHAU Automotive, s.r.o. (45799261). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Disponent/ka operativního nákupu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
32 000 Kč
POŽADUJEME: SŠ / VOŠ vzdělání, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, zkušenosti s nákupem surovin, skladovou evidencí, případně podobnými logistickými procesy výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost prosadit se, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: denní komunikace zejména se zahraniční nákupní centrálou i dodavateli, odpovědnost za včasné objednání jednotlivých komponentů pro výrobu dle výrobních plánů, odpovědnost za včasnou dodávku komponent dle výrobních plánů, optimalizace skladových zásob všech nakupovaných komponent
NABÍZÍME: 13. mzda ve výši až 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění 6 000 Kč/rok, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, jazykové kurzy, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou, tvůrčí dílny...)

KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 7- 15.00 hod, Pá 7-14.00 hod)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Excel výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo
Němčina (aktivní) slovem i písmem

Reference:
67050563
Zaměstnavatel:
REHAU Automotive, s.r.o. (45799261)
Kde budete pracovat:
REHAU Automotive, s.r.o. - Linhartice
Kontaktní údaje:
Tel.: 461 355 342
E-mail: zuzana.stepankova@rehau.com

Další nabídka práce podle lokality