Nabídka práce Operátor ve výrobě - Libice nad Cidlinou na Nymbursku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR VE VÝROBĚ v lokalitě Libice nad Cidlinou na Nymbursku přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. (26707373). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
Operátor ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
o spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se novým věcem;
o ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provozu ;
o minimálně vyučení v jakémkoliv oboru
o praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou

Náplň práce:
o manipulace se vstupními materiály;
o kontrola a opracování plastových dílů;
o kontrola průběhu výroby;
o manipulace s hotovými výrobky, jejich balení a zapsání do výrobní dokumentace

Co vám můžeme nabídnout
o Samostatnou a odpovědnou pozici
o Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
o Firemní benefity
o Stravenkový paušál
o Penzijní připojištění

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky, nebo osobně: Velký Osek Po - Pá 9:00 - 15:00 hod. nebo
Libice nad Cidlinou ( areál Bürger Transport)Hala B Po - Čt 9:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67050705
Zaměstnavatel:
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. (26707373)
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. - areál firmy BÜRGER Transport s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 676 428
E-mail: m.tobiasova@ais-systeme.de

Další nabídka práce podle lokality