Nabídka práce Archeolog/ archeoložka Kurátor/ka sbírek - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa ARCHEOLOG/ ARCHEOLOŽKA KURÁTOR/KA SBÍREK v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace (00066567). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 250 Kč .

Pracovní pozice:
Archeolog/ archeoložka Kurátor/ka sbírek
Odvětví:
Věda a výzkum
Profesní zařazení:
Archeologové
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
27 250 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Doklady nutné k přihlášce:
Profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky: do 28. 6. 2024

Předpokládaný termín nástupu: Nejlépe ihned

Způsob podání přihlášky:
Elektronicky na kralova@muzeum-melnik.cz, písemně či osobně na adresu: Regionální muzeum Mělník, p. o., náměstí Míru 54, 276 01 Mělník. Označení: Archeolog

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Králová, tel. 728 620 428
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
Přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, telefonní kontakt, datum a podpis uchazeče
Kvalifikační a další požadavky na uchazeče:
VŠ vzdělání v oboru archeologie (Mgr.)
Min. 2 roky praxe v oboru
Znalost problematiky výkonu archeologické památkové péče
Uživatelské znalosti MS Office
Znalost platné legislativy (zejm. zákon o státní památkové péči, zákon o ochraně sbírek muzejní povahy)
Výhodou základní znalosti z muzeologie
ŘP sk. B (aktivní řidič)
Pečlivost, spolehlivost, aktivita, komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost týmové práce
Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:
Výkon archeologické památkové péče ve smyslu platné legislativy včetně administrativy s ní spojené (zpracování žádostí o vyjádření a hlášení, komunikace se stavebníky, provádění ZAV včetně související agendy, práce s AMČR, zpracování nálezových zpráv aj.)
Tvorba a správa archeologické a antropologické podsbírky (zapisování, evidence, inventarizace, péče/ochrana, zprostředkování sbírkových předmětů badatelům, zápůjčky/výpůjčky aj.)
Vlastní odborná činnost a její prezentace / Práce s veřejností / Přednášky / Publikace / Výstavy / Edukace

Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou 3 měsíců), pracovní úvazek 1,0
5 týdnů dovolené
Zaměstnanecké benefity (stravenky, vitamíny, kulturní benefity)
12. platová třída, odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění NV č. 341/2017
Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění
Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67051212
Zaměstnavatel:
Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace (00066567)
Kde budete pracovat:
Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 620 428
E-mail: kralova@muzeum-melnik.cz